Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо коригування фінансового результату до оподаткування у поточному році на суму перерахованих коштів неприбутковим організаціям

Державна фіскальна служба України в своєму листі від 16.09.2016 р. N 20223/6/99-99-15-02-02-15 розглянула питання щодо коригування фінансового результату до оподаткування у поточному році на суму перерахованих коштів неприбутковим організаціям у разі отримання від'ємного фінансового результату за попередній звітний, та повідомила про наступне.

Відповідно до пп. 140.5.9 ПКУ у разі перерахування коштів на користь неприбуткової організації формується різниця.

Фінансовий результат податкового (звітного) періоду збільшується на суму коштів або вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, безоплатно перерахованих (переданих) протягом звітного (податкового) року неприбутковим організаціям, які на дату перерахування коштів, передачі товарів, робіт, послуг, відповідали умовам, визначеним п. 133.4 ПКУ, у розмірі, що перевищує 4 відсотки оподатковуваного прибутку попереднього звітного року.

Таким чином, якщо фінансовий результат попереднього звітного року є від'ємним (об'єкт оподаткування податку на прибуток відсутній), то фінансовий результат до оподаткування поточного року необхідно збільшити на всю суму безоплатно перерахованих коштів неприбутковим організаціям.

(Лист Державної фіскальної служби України від 16.09.2016 р. N 20223/6/99-99-15-02-02-15)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ