Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку повідомлення ДФС та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу

Міністерство соціальної політики України в листі від 08.08.2016 р. N 1102/13/84-16 розглянуло випадки, коли повідомляти ДФС та її територіальним органам про прийом працівника на роботу не потрібно.

Так, повідомлення не потрібне, якщо:

-          коли власник виконує функції з управління підприємством;

-          фізична особа працює на громадських засадах;

-          стажист навчається у роботодавця на підставі договору про стажування, який є різновидом договору цивільно-правового характеру, тобто без укладення трудового договору;

-          працівник поновлений на попередній роботі за судовим рішенням;

-          працівник виходить з відпустки (в тому числі з відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і відпустки без збереження заробітної плати), оскільки на період відпустки дія трудового договору не припиняється.

Також фахівці Міністерства в листі відзначили, що дія ст. 24 КЗпП і постанови КМУ від 17.06.2015 р № 413 поширюється виключно на трудові відносини, тобто коли з працівником укладається трудовий договір.

(Лист Міністерства соціальної політики України від 08.08.2016 р. N 1102/13/84-16 «Щодо порядку повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ