Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо Порядку виправлення помилок минулих звітних періодів у звітності страхувальників за формою Ф4-ФСС з ТВП

У разі самостійного виявлення своєчасно не нарахованих і не сплачених сум страхових внесків до Фонду страхувальник зобов'язаний не тільки донарахувати відповідні страхові внески, але також нарахувати пеню на всю суму недоїмки за весь період прострочки платежу, протягом п'яти робочих днів з дня виявлення помилки повідомити про це орган Фонду у письмовій формі.

Штраф за неповне перерахування страхових внесків до Фонду, передбачений статтею 30 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" від 18.01.2001 р. N 2240-III, у такому випадку не застосовується.

Таким чином зазначена норма Порядку N 123 регулює випадки самостійного донарахування страхових внесків.

(Лист Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Щодо Порядку виправлення помилок минулих звітних періодів у звітності страхувальників за формою Ф4-ФСС з ТВП» від 06.08.2009 р. N 05-09/Х-162з-188)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ