Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо індексації заробітної плати

Міністерство соціальної політики України в листі від 26.07.2016 р. N 337/10/136-16 розглянув питання індексації заробітної плати та повідомив про таке.

При відрядній формі оплати праці базовим місяцем при обчисленні індексу споживчих цін для проведення індексації вважається місяць підвищення відрядних розцінок.

Якщо відбувається збільшення обсягу виробництва, а відрядна розцінка не змінюється, то базовий місяць при проведенні індексації також не змінюється.

При цьому у відомстві нагадали, що п. 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення визначено, що працівникам підприємств і організацій, що знаходяться на госпрозрахунку, підвищення заробітної плати в зв'язку з ростом рівня інфляції здійснюється в порядку, визначеному в колективних договорах, але не нижче норм , визначених Законом України "Про індексацію грошових доходів населення" та положень цього Порядку.

Тобто госпрозрахункові підприємства та організаціям можуть визначати умови проведення індексації в колективних договорах з урахуванням норм чинного законодавства.

(Лист Міністерства соціальної політики України від 26.07.2016 р. N 337/10/136-16)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ