Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо сплати екологічного податку за розміщення відходів

Головне управління ДФС у м. Києві від 05.08.2016 р. N 17719/10/26-15-12-03-18 розглянуло питання щодо сплати екологічного податку за розміщення відходів та повідомило про наступне.

Відповідно до п. 240.5 ПКУ не є платниками податку за розміщення відходів суб'єкти господарювання, які розміщують на власних територіях (об'єктах) виключно відходи як вторинну сировину.

Згідно до пп. 14.1.223 ПКУ розміщення відходів - постійне (остаточне) перебування або захоронення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах (місцях розміщення відходів, сховищах, полігонах, комплексах, спорудах, ділянках надр тощо), на використання яких отримано дозволи уповноважених органів.

У відповідності до пп. 242.1.3 ПКУ об'єктом та базою оподаткування по екологічному податку, що справляється за розміщення відходів, є обсяги та види (класи) розміщених відходів, крім обсягів та видів (класів) відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об'єктах) суб'єктів господарювання.

Таким чином, не є платником екологічного податку за відходи, які утворилися у процесі їх діяльності та продаються як товар або використовуються у власному виробництві, у т. ч. металобрухт.

Водночас платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, які на підставі отриманих у встановленому порядку дозволів, розміщують відходи на власних територіях (об’єктах) або в спеціально відведених для цього місцях чи об’єктах, і не мають договорів із комунальними чи спеціалізованими підприємствами на утилізацію та захоронення відходів.

(Лист Головного управління ДФС у м. Києві від 05.08.2016 р. N 17719/10/26-15-12-03-18)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ