Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо застосування ставок акцизного податку при переобладнанні автомобілів

Державна фіскальна служба України від 22.09.2016 р. N 20625/6/99-99-12-03-03-15 надала роз’яснення щодо застосування ставок акцизного податку при переобладнанні автомобілів.

Так фіскальні органи в листі повідомили, що стосовно застосування розміру ставок акцизного податку при переобладнанні ввезених вантажних транспортних засобів, які до переобладнання під час увезення відповідали товарній позиції 8704 згідно з УКТ ЗЕД, а після переобладнання відповідають товарній позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, то акцизний податок із зазначеної вище операції обчислюється за ставками, визначеними в пп. 215.3.51 ПКУ, розмір яких залежить від коду продукції згідно з УКТ ЗЕД, робочого об'єму циліндрів двигуна та строку експлуатації (нові транспортні засоби чи ті, що використовувалися не більш як/понад 5 років).

Ставка акцизного податку встановлена в іноземній валюті (євро). З огляду на викладене, розрахунок суми податку здійснюється за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, установленим Національним банком України, що діє на перший день кварталу, у якому виникло податкове зобов'язання, і лишається незмінним протягом кварталу (п. 217.3 ПКУ).

Згідно з пунктом 216.11 статті 216 Кодексу датою виникнення податкових зобов'язань у разі здійснення переобладнання вантажного транспортного засобу, який відповідає товарній позиції 8704 згідно з УКТЗЕД, у легковий автомобіль, що відповідає товарній позиції 8703 згідно з УКТЗЕД, є дата видачі документа про відповідність переобладнаного автомобіля вимогам безпеки дорожнього руху. У цьому випадку акцизний податок сплачується власником такого транспортного засобу не пізніше дати подання документів до органу внутрішніх справ України для реєстрації або перереєстрації такого транспортного засобу.

(Лист ДФСУ від 22.09.2016 р. N 20625/6/99-99-12-03-03-15 «Про надання податкової консультації щодо застосування ставок акцизного податку при переобладнанні автомобілів»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ