Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо можливості складання та реєстрації накладних / розрахунків коригування з дати виключення особи з реєстру платників ПДВ

Державна фіскальна служба України в листі від 16.08.2016 р. N 17715/6/99-99-15-03-02-15 надала роз’яснення щодо можливості складання податкових накладних / розрахунків коригування до податкових накладних та реєстрації їх в ЄРПН за період, починаючи з дати виключення особи з Реєстру платників ПДВ, зазначеної контролюючим органом у рішенні про анулювання реєстрації платника ПДВ, до дати прийняття судовим органом рішення, яке набрало законної сили, про скасування Рішення про анулювання реєстрації.

Так, якщо на підставі Рішення про анулювання реєстрації особу виключено з Реєстру, то така особа втрачає всі права і обов'язки платника ПДВ (у т. ч. право на складання податкових накладних).

Якщо у подальшому за рішенням судового органу скасовано Рішення про анулювання реєстрації, то на підставі такого рішення судового органу, яке набрало законної сили, відбувається поновлення такої особи у Реєстрі. При цьому дата реєстрації такої особи платником ПДВ не змінюється.

Починаючи з дати виключення особи з Реєстру, зазначеної у Рішенні про анулювання реєстрації, до дати поновлення такої особи у Реєстрі на підставі прийнятого судовим органом рішення, яке набрало законної сили, про скасування Рішення про анулювання реєстрації, у такої особи відсутній обов'язок щодо складання податкових накладних та право на формування податкового кредиту і отримання бюджетного відшкодування ПДВ. Крім того, така особа податкову звітність з ПДВ за цей період не подає.

Разом з цим повідомляємо, що після дати поновлення особи у Реєстрі відсутні підстави для коригування податкових накладних, складених при постачанні товарів/послуг такій особі у період, починаючи з дати виключення її з Реєстру і до дати поновлення у Реєстрі.

(Лист Державної фіскальної служби України від 16.08.2016 р. N 17715/6/99-99-15-03-02-15 «Про надання відповіді»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ