Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо віднесення собівартості утилізованого насіння до складу витрат та нарахування на суму вартості зобов'язання з ПДВ

Державна фіскальна служба України в листі від 29.07.2016 р. N 16447/6/99-99-15-02-02-15 розглянула питання щодо віднесення собівартості утилізованого насіння до складу витрат та нарахування на суму вартості зобов'язання з ПДВ та повідомила про наступне.

Розділом III "Податок на прибуток підприємств" ПКУ не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на різниці з операцій щодо утилізації товарних запасів та нарахованих по них зобов'язань з ПДВ.

Таким чином, зазначені вище операції відображаються згідно з правилами бухгалтерського обліку при формуванні фінансового результату до оподаткування.

Щодо податкових наслідків з ПДВ за результатами проведення операцій з утилізації товарних запасів

Виходячи з правил відображення у бухгалтерському обліку витрат, здійснених при придбанні/виробництві товарних запасів (насіння), у випадку утилізації такого насіння податкові зобов'язання з ПДВ на підставі п. 198.5 ПКУ:

-          нараховуються, якщо вартість таких товарів/послуг не включається до вартості іншої готової продукції, операції з постачання якої підлягають оподаткуванню;

-          не нараховуються, якщо вартість таких товарів/послуг включається до вартості іншої готової продукції, операції з постачання якої підлягають оподаткуванню.

(Лист Державної фіскальної служби України від 29.07.2016 р. N 16447/6/99-99-15-02-02-15)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ