Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо періоду збереження середнього заробітку за демобілізованими

Міністерство соціальної політики України в своєму листі від 18.05.2016 р. N 565/13/84-16 щодо періоду збереження середнього заробітку за демобілізованими повідомив про наступне.

Днем фактичної демобілізації вважається день виключення особи зі списків особового складу військової частини у зв’язку зі звільненням із військової служби (оформлюється наказом військової частини, про що робиться відповідний запис у військовому квитку).

Отже, до дня фактичної демобілізації збереження середнього заробітку здійснюється згідно зі ст.119 КЗпП.

Працівник повинен прибути на роботу після звільнення його з військової служби, узяття на військовий облік і за необхідності проїзду до місця проживання (перебування). У цей період збереження й виплата середньої заробітної плати здійснюються відповідно до ст. 21 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу». За ці дні середній заробіток працівнику нараховується з урахуванням положень Порядку № 100 із тієї ж середньої зарплати, за якою здійснювалась оплата за період військової служби.

(Лист МСПУ від 18.05.2016 р. N 565/13/84-16 «Про надання роз'яснення»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ