Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо можливого прийняття від підзвітного працівника касового чеку, який не містить реквізитів "Акцизний податок"

Державна фіскальна служба України в листі від 15.06.2016 р. N 13388/6/99-99-14-03-03-15 розглянула питання стосовно можливого прийняття від підзвітного працівника касового чеку, який не містить реквізитів "Акцизний податок", та необхідності включення суми коштів за такими чеками до загального оподаткованого доходу цього працівника з подальшим оподаткуванням податком на доходи фізичних осіб та військовим збором.

Зокрема фахівці податкової в листі наголосили, що касові чеки, які видаються споживачам палива на АЗС при продажу пального, можуть і не містити реквізиту "Акцизний податок" у разі їх друкування РРО, що включені до Державного реєстру раніше 11.03.2016, однак вони є чинними і мають прийматися як документ, що підтверджує сплату за придбане пальне при звітуванні працівниками підприємства за витрачені готівкові кошти.

Підтвердними документами, що засвідчують вартість понесених у зв’язку з відрядженням витрат, є розрахункові документи відповідно до Закону про РРО.

Враховуючи викладене, сума витрат, понесена працівником під час відрядження на придбання пального, не включається до його загального місячного (річного) оподатковуваного доходу за умови, що такі витрати підтверджені розрахунковими документами, які відповідають нормам чинного законодавства.

(Лист ДФСУ від 15.06.2016 р. N 13388/6/99-99-14-03-03-15 «Про надання податкової консультації»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ