Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо коригування податкових зобов'язань з ПДВ

Міжрегіональне головне управління ДФС - Центральний офіс з ОВП в листі від 28.04.2016 р. N 9355/10/28-10-01-3-11 розглянуло питання щодо коригування податкових зобов'язань з ПДВ.

Податківці в листі зазначили, якщо продавцем - платником ПДВ на дату отримання попередньої (авансової) оплати були визначені податкові зобов'язання з ПДВ та надалі сталися обставини, внаслідок яких неможливо виконати умови договору постачання товарів/послуг та/або відбулася зміна умов договору та/або був складений інший договір, то продавець - платник ПДВ має право скласти розрахунок коригування до податкової накладної та зменшити нараховану суму податкових зобов'язань з ПДВ.

Складання такого розрахунку здійснюється на дату підписання документа, на підставі якого кошти, отримані за одним договором постачання товарів/послуг, будуть зараховані в рахунок оплати вартості товарів/послуг за другим договором постачання. При цьому у графі 2 розрахунку зазначається: "Залік попередньої оплати в рахунок поставлених товарів/послуг за іншим договором N ___ від ___ ____________ ____".

Водночас податківці зауважили, що будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання., будь-які висновки щодо податкового обліку конкретних операцій підприємства, повноти та правильності заповнення податкової звітності з ПДВ, можуть надаватись за результатом детального вивчення умов, суттєвих обставин здійснення відповідних господарських операцій.

(Лист МГУ ДФС ЦО з ОВП від 28.04.2016 р. N 9355/10/28-10-01-3-11 «Про надання роз'яснення»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ