Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо коригування фінансового результату до оподаткування на суму недоамортизованої частини ремонту орендованого основного засобу після закінчення дії договору оперативної оренди

Державна фіскальна служба України в своєму листі від 09.06.2016 р. N 12788/6/99-99-15-02-02-15 надала роз’яснення щодо коригування фінансового результату до оподаткування на суму недоамортизованої частини ремонту орендованого основного засобу після закінчення дії договору оперативної оренди.

Податківці зазначають, що у разі закінчення дії договору оперативної оренди об’єкт оренди вже не використовується в господарській діяльності платника аналогічно до об’єкта основних засобів, що не використовуються в господарській діяльності під час їх ліквідації.

Таким чином, після закінчення договору оперативної оренди платник податку - орендар на підставі положень абзацу четвертого п. 138.1 ПКУ та абзацу третього п. 138.2 ПКУ має збільшити фінансовий результат на суму недоамортизованої частини витрат на ремонт/поліпшення орендованих основних засобів, визначеної відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, та зменшити фінансовий результат на суму недоамортизованої частини витрат на ремонт/поліпшення орендованих основних засобів, визначеної з урахуванням положень ст. 138 ПКУ.

(Лист ДФСУ від 09.06.2016 р. N 12788/6/99-99-15-02-02-15)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ