Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо списання кредиторської заборгованості перед нерезидентом, за якою минув термін позовної давності

Головне управління ДФС у м. Києві в листі від 14.06.2016 р. N 13193/10/26-15-12-05-11 надало роз’яснення щодо списання кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності, перед постачальником нерезидентом за товари.

Відповідно до пп. «а» пп. 14.1.11 ПКУ, безнадійна заборгованість, зокрема, — це заборгованість за зобов’язаннями, щодо яких минув строк позовної давності.
Відповідно до пп. 134.1.1 ПКУ об'єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ.

Коригування фінансового результату до оподаткування на суму безнадійної кредиторської заборгованості р. ІІІ ПКУ не передбачено.
Згідно з п. 5 П(С)БО 11 «Зобов’язання», якщо резидент не розраховується за придбані товари, то при списанні безнадійної кредиторської заборгованості в бухгалтерському обліку сума заборгованості перед нерезидентом включається до складу доходів і враховується під час визначення фінансового результату до оподаткування відповідно до правил бухгалтерського обліку.

(Лист ГУ ДФС у м. Києві від 14.06.2016 р. N 13193/10/26-15-12-05-11)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ