Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо періодичності видання Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій

Державна фіскальна служба України в листі від 28.12.2015 р. N 27906/Т/99-99-22-07-03-15 надала роз’яснення щодо періодичності видання Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій.

Відповідно до ст. 12 Закону України від 06 липня 1995 року N 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» на території України у сферах, визначених цим Законом, дозволяється реалізовувати та застосовувати лише ті РРО вітчизняного та іноземного виробництва, які включені до Державного реєстру РРО та конструкція і програмне забезпечення яких відповідає конструкторсько-технологічній та програмній документації виробника. Положення про Державний реєстр РРО, а також Положення про порядок технічного обслуговування та ремонту РРО затверджуються Кабінетом Міністрів України за поданням центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування державної економічної, фінансової політики.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 N 1315 «Про затвердження Положення про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій» затверджено порядок ведення та порядок включення моделей РРО до Державного реєстру.

Державний реєстр або зміни до нього оприлюднюються у 10-денний строк після їх затвердження ДФС на її офіційному сайті та у визначених нею друкованих засобах масової інформації. При цьому модель РРО включається до Державного реєстру РРО за поданням заявника (розробників, виробників РРО).

Таким чином, періодичність внесення змін до Державного реєстру РРО напряму залежить від надходження до ДФС заяв від розробників та виробників РРО, але не рідше одного разу на квартал. Остання редакція Державного реєстру РРО, затвердженого наказом ДФС від 29.10.2015 N 829, розміщена на офіційному сайті ДФС в розділі «Довідники/реєстри».

(Лист ДФСУ від 28.12.2015 р. N 27906/Т/99-99-22-07-03-15)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ