Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо порядку складання розрахунку коригування до податкової накладної, в якій виявлено помилку в реквізиті

Міжрегіональним головним управлінням ДФС в листі від 11.02.2016 р. N 2973/10-28-10-06-11 надано роз’яснення щодо порядку складання розрахунку коригування до податкової накладної, в якій виявлено помилку в реквізиті.

Так, якщо помилки в обов'язкових реквізитах заголовної частини податкової накладної були виправлені через розрахунок коригування, то сума ПДВ за такою податковою накладною може бути включено до складу податкового кредиту після реєстрації такого розрахунку коригування в ЄРПН, але не пізніше 365 календарних днів з дати складання такої податкової накладної.

Якщо розрахунок коригування складено з метою виправлення помилок у необов'язкових реквізитах податкової накладної, суми ПДВ по якій були попередньо включені до складу податкового кредиту, при цьому обсяги постачання товарів/послуг та відповідно сума податкового кредиту покупця не змінилися, то підстав для коригування податкового кредиту у декларації з ПДВ та відповідно заповнення розрахунку коригування сум ПДВ до податкової декларації з податку на додану вартість (Д1) (додаток 1) немає.

(Лист МГУ ДФСУ від 11.02.2016 р. N 2973/10-28-10-06-11 «Про надання інформації»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ