Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо визнання платежу нерезиденту згідно з ліцензійними договорами за використання торговельної марки роялті

Державна фіскальна служба України в своєму листі від 17.12.2015 р. N 27015/6/99-99-19-02-02-15 надала роз’яснення щодо визнання платежу нерезиденту згідно з ліцензійними договорами за використання торговельної марки роялті.

Відповідно до пп. 14.1.225 ПКУ з урахуванням внесених змін, що набули чинності з 01.01.2015, роялті - це будь-який платіж, отриманий як винагорода за використання або за надання права на використання об'єкта права інтелектуальної власності, в т. ч. будь-які зареєстровані торговельні марки (знаки на товари і послуги).

Не вважаються роялті платежі, отримані за передачу прав на об'єкти права інтелектуальної власності, якщо умови передачі прав на об'єкт права інтелектуальної власності надають право особі, яка отримує такі права, продати або здійснити відчуження в інший спосіб права інтелектуальної власності, або оприлюднити (розголосити) секретні креслення, моделі, формули, процеси, права інтелектуальної власності на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау), за винятком випадків, коли таке оприлюднення (розголошення) є обов'язковим згідно із законодавством України (останній абзац пп. 14.1.225 ПКУ).

Таким чином, платіж, що сплачується нерезиденту згідно з ліцензійними договорами на використання торговельних марок та корисної моделі для товарів та послуг на підставі виключної ліцензії, з ціллю застосування положень ПКУ вважається роялті незалежно від способу передачі об'єкта ліцензії (на матеріальних носіях чи в електронному вигляді через мережу Інтернет) за винятком умов передачі прав, передбачених в останньому абзаці пп. 14.1.225 ПКУ.

(Лист ДФСУ від 17.12.2015 р. N 27015/6/99-99-19-02-02-15 «Щодо визнання платежу нерезиденту згідно з ліцензійними договорами за використання торговельної марки роялті»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ