Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про порядок ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість

В лютому 2016 року вступила в силу Постанова Кабінету Міністрів України від 22.02.2016 р. № 68 «Про затвердження Порядку ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість».

Згідно постанови реєстри формуються ДФС за даними прийнятих територіальними органами ДФС податкових декларацій з ПДВ або уточнюючих розрахунків з ПДВ, передбачених абзацом четвертим пункту 50.1 ПКУ, та заяв, поданих у складі податкових декларацій або уточнюючих розрахунків, а також податкової інформації, зібраної та отриманої органами доходів і зборів.

Датою внесення заяви до реєстрів є:

-          дата подання податкової декларації за звітний (податковий) період у разі подання заяви у її складі;
-          дата подання уточнюючого розрахунку у разі подання заяви у його складі;
-          дата подання податкової декларації з порушенням граничних строків подання податкової декларації за звітний (податковий) період у разі подання заяви у її складі.

Реєстри формуються у хронологічному порядку за черговістю включення податкових декларацій або уточнюючих розрахунків, у складі яких подано заяви. Заяви автоматично включаються до відповідного реєстру протягом операційного дня їх отримання у хронологічному порядку надходження.

ДФС щодня опубліковує реєстри на своєму офіційному веб-сайті.

Постанова КМУ від 22 лютого 2016 року N 68, набирає чинність з дня офіційного опублікування, а саме з 23.02.2016 р. (Урядовий кур'єр, 2016, 02, 23.02.2016 N 35).

(Постанова КМУ від 22 лютого 2016 року N 68 «Про затвердження Порядку ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість»)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ