Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо необхідності отримання індивідуальної ліцензії Національного банку України на здійснення валютних операцій у разі дарування резидентом України за договором дарування іншому резиденту (родичу) готівкових коштів у вигляді іноземної валюти

Державною фіскальною службою України в листі від 23.10.2015 р. N 9821/Б/99-99-17-01-03-14 надано роз’яснення щодо необхідності отримання індивідуальної ліцензії Національного банку України на здійснення валютних операцій у разі дарування резидентом України за договором дарування іншому резиденту (родичу) готівкових коштів у вигляді іноземної валюти.

Так, фахівці ДФСУ нагадали, що операції, які потребують отримання індивідуальної ліцензії Національного банку України на здійснення валютних операцій, визначені у пункті 4 статті 5 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю".

Враховуючи викладене, операція дарування резидентом України за договором дарування іншому резиденту (родичу) готівкових коштів у вигляді іноземної валюти не потребує отримання індивідуальної ліцензії Національного банку України на здійснення валютних операцій.

(Лист ДФСУ від 23.10.2015 р. N 9821/Б/99-99-17-01-03-14)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ