Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про затвердження прикладів обчислення середньої заробітної плати (доходу) за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування

Міністерства соціальної політики України для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 року N 1266 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 року N 439), затвердило приклади обчислення середньої заробітної плати (доходу) за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Нагадуємо, що з 4 липня 2015 року діє нова редакція Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ N 1266 від 26.09.2001 р.

На відміну від попередньої редакції зазначеного Порядку, остання не містить прикладів обчислення середньої зарплати (доходу) для розрахунку виплат за страхуванням на випадок безробіття, за страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, для призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, з тимчасової непрацездатності, а також оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця.

Відсутні приклади обчислення середньої заробітної плати наведені у Наказі Мінсоцполітики № 1022. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наведених у наказі.

(Наказ Міністерства соціальної політики України від 21 жовтня 2015 року N 1022 "Про затвердження прикладів обчислення середньої заробітної плати (доходу) за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування")


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ