Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання

Міністерство фінансів України наказом від 28.09.2015 р. N 841 затвердив нову форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядок його складання.

Наказом МФУ №841 крім зміни «шапки» авансового звіту, уточнено, що при розрахунку суми ПДФО у разі неповернення сум надміру витрачених коштів використовуються ставки 15% і 20%. Неповернена ж сума розраховується з урахуванням п. 164.5 ПКУ.

Тобто у разі перевищення розміру добових витрат, встановлених ПКУ, різниця вважається додатковим благом відрядженого працівника з відповідним оподаткуванням ПДФО.

Крім того, сума перевищення буде обкладатися військовим збором без застосування натурального коефіцієнта.

Наказ набрав чинності з дня офіційного опублікування, а саме - 06.11.2015 р. (Офіційний вісник України, 2015, N  86 (06.11.2015), ст. 2887)

(Наказ МФУ від 28.09.2015 р. N 841 "Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання")


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ