Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо визначення місця постачання послуг зі створення рекламного відеоролика, онлайн і офлайн банерів за замовленням нерезидента - отримувача послуг

Державна фіскальна служба України в листі від 16.10.2015 р. N 21850/6/99-99-19-03-02-15 надала роз’яснення щодо визначення місця постачання послуг зі створення рекламного відеоролика, онлайн і офлайн банерів за замовленням нерезидента - отримувача послуг.

Фахівці ДФСУ повідомили, що у разі здійснення платником податку операції з постачання рекламних послуг нерезиденту, місцем постачання таких послуг вважається місце, в якому нерезидент зареєстрований як суб'єкт господарювання, або у разі відсутності такого місця - місце постійного чи переважного його проживання. При цьому така операція не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість.

Також фахівці підкреслили, що згідно зі статтею 36 ПКУ платники податку зобов'язані самостійно декларувати свої податкові зобов'язання та самостійно визначати відповідність здійснюваних ними операцій тим, які перераховані в ПКУ.

(Лист ДФСУ від 16.10.2015 р. N 21850/6/99-99-19-03-02-15 "Про розгляд звернення")


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ