Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо складу валових витрат платника податку

Норми підпункту 5.4.9 ст. 5 Закону стосуються витрат на утримання, експлуатацію та забезпечення основної діяльності об'єктів соціальної інфраструктури, які перебувають на балансі платника податку не для здійснення господарської діяльності з метою отримання доходу, а для соціальних цілей, що зумовлює особливий підхід до обліку таких витрат.

Враховуючи це, витрати на утримання та експлуатацію об'єктів соціальної інфраструктури (зокрема, витрати на оплату енергії, комунальних послуг, заробітну плату технічного персоналу та інші витрати, пов'язані з утриманням об'єкта в належному стані та його експлуатацією) включаються до складу валових витрат платника податку в повному обсязі.

Що ж стосується витрат на забезпечення основної діяльності об'єктів соціальної інфраструктури (у тому числі витрат на виплату заробітної плати медичного, педагогічного, тренерського персоналу, працівників їдальні тощо), то такі витрати включаються до складу валових витрат платника податку у розмірі 50 відсотків від суми понесених витрат.

(Лист ДПАУ «Щодо складу валових витрат платника податку» від 29.07.2008 р. N 15175/7/15-0217)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ