Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо системи електронного адміністрування податку на додану вартість

Міжрегіональне головне управління ДФС в листі від 23.09.2015 р. N 22170/10/28-10-06-11 надало роз’яснення щодо системи електронного адміністрування податку на додану вартість відмітило, що сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню та сплаті до бюджету за підсумками поточного звітного періоду, вказується в рядку 25.1 декларації 0110.

На електронні рахунки платників можуть зараховуватися кошти з власного поточного рахунку, а саме:

- з власного поточного рахунку платника в сумах, необхідних для збільшення розміру суми, що обчислюється відповідно до пункту 200 1.3 статті 200 1 цього Кодексу;

- з власного поточного рахунку платника в сумах, недостатніх для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з цього податку.

Про суму грошових коштів, що є в наявності на електронному ПДВ-рахунку, платник податку може дізнатися з ряд. 1 "Витягу" (форма J1401204). Показник ряд. 1 формується не наростаючим підсумком і показує реальну суму коштів на електронному ПДВ-рахунку на конкретну дату і час надання "Витягу"

У випадку якщо сума на електронному рахунку є меншою ніж сума податку, що задекларована до сплати до бюджету, платник податку повинен у строки, визначені Кодексом для самостійної сплати податкових зобов'язань, забезпечити наявність такої суми на своєму рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ.

(Лист МГУ ДФС від 23.09.2015 р. N 22170/10/28-10-06-11 "Щодо системи електронного адміністрування")


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ