Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо правомірності застосування довідки за формою N 070/о старого зразка та неприйняття до зарахування путівки на санаторно-курортне лікування, придбаної за рахунок коштів Фонду, при видачі лікувально-профілактичним закладом застрахованій особі такої довідки

Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 30.04.2009 р. N 288 затверджено нову форму довідки N 070/о, а впровадження її серед лікувально-профілактичних закладів протягом 2009 року, згідно з пунктом 2 цього наказу, покладено на органи охорони здоров'я.

Страхувальники, а також застраховані особи не несуть відповідальності за отримання в лікувально-профілактичному закладі довідки форми N 070/о старого зразка, оскільки за видачу цієї довідки відповідають органи охорони здоров'я.

Крім того, наявність навіть старої форми довідки N 070/о засвідчує необхідність отримання застрахованою особою санаторно-курортного лікування і отримана у такому випадку санаторно-курортна путівка використана за призначенням.

У зв'язку із зазначеним контролюючі органи Фонду не можуть пред'являти претензії страхувальникам при прийнятті ними рішення щодо виділення путівки застрахованій особі на підставі довідки форми N 070/о старого зразка.

(Лист Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Щодо правомірності застосування довідки за формою N 070/о старого зразка та неприйняття до зарахування путівки на санаторно-курортне лікування, придбаної за рахунок коштів Фонду, при видачі лікувально-профілактичним закладом застрахованій особі такої довідки» від 24.07.2009 р. N 06-32-1544)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ