Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо застосування пп. 140.4.1 Податкового кодексу України у разі отримання доходів у вигляді дивідендів за інвестиційними сертифікатами від компанії з управління активами, що діє від власного імені, в інтересах та за рахунок пайового інвестиційного фонду

Державна фіскальна служба України щодо застосування пп. 140.4.1 Податкового кодексу України у разі отримання доходів у вигляді дивідендів за інвестиційними сертифікатами від компанії з управління активами, що діє від власного імені, в інтересах та за рахунок пайового інвестиційного фонду в своєму листі від 09.10.2015 р. N 21478/6/99-99-19-02-02-15 повідомила про наступне.

Відповідно до пп. 134.1.1 ПКУ розрахунок об'єкта оподаткування податком на прибуток здійснюється на підставі даних бухгалтерського обліку шляхом коригування фінансового результату до оподаткування, визначеного у фінансовій звітності відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які збільшують або зменшують фінансовий результат до оподаткування, згідно з положеннями розділу III "Податок на прибуток підприємств" Кодексу.

Крім того, відповідно до положень пп. 140.4.1 ПКУ фінансовий результат до оподаткування зменшується на суму нарахованих доходів від участі в капіталі інших платників податку на прибуток підприємств та у вигляді дивідендів, які підлягають виплаті на його користь від інших платників цього податку.

Таким чином, товариство, яке відповідно до пп. 134.1.1 ПКУ здійснює коригування фінансового результату до оподаткування, зменшує фінансовий результат до оподаткування на суму нарахованих дивідендів, які підлягають виплаті на його користь компанією з управління активами за умови, що така компанія є платником податку на прибуток.

(Лист ДФСУ від 09.10.2015 р. N 21478/6/99-99-19-02-02-15)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ