Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо переведення платників податків у стан «9» та позбавлення можливості бути платником податку на додану вартість

Державна фіскальна служба України в листі від 21.09.2015 р. N 2419/2/99-99-11-02-02-10 "Про розгляд запиту" надала роз’яснення щодо переведення платників податків у стан «9» та позбавлення можливості бути платником податку на додану вартість.

Відповідно до підпункту "ж" пункту 184.1 статті 184 розділу V Кодексу у разі, якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - ЄДР) наявний запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу, контролюючим органом може бути прийнято рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ.

Щодо реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр) Акт про відсутність юридичних осіб за місцезнаходженням або довідка про неможливість вручення документа платнику податків без запису в ЄДР про відсутність юридичної особи за вказаним місцезнаходженням не є підставою для відмови у прийнятті податкових накладних до реєстрації в Реєстрі.

(Лист ДФСУ від 21.09.2015 р. N 2419/2/99-99-11-02-02-10 "Про розгляд запиту")


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ