Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо заповнення повідомлення про прийняття працівника на роботу

Міністерство соціальної політики України щодо заповнення повідомлення про прийняття працівника на роботу в листі від 04.08.2015 р. N 432/13/155-15 зазначило, що до початку роботи працівника інформація про його зарахування має бути подана до Державної фіскальної служби або її територіальних органів.

Дата наказу про прийняття працівника на роботу та дата початку роботи працівника не співпадають.

Враховуючи положення статті 24 Кодексу законів про працю України було прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 N 413 "Про порядок повідомлення Державної фіскальної служби та її територіальних органів про прийняття працівника на роботу", якою передбачено, що дата наказу (розпорядження) про прийняття працівника на роботу та дата початку роботи працівника відрізняються (колонки 8 і 9 додатка до зазначеної постанови).

(Лист Міністерства соціальної політики України від 04.08.2015 р. N 432/13/155-15 "Щодо заповнення повідомлення про прийняття працівника на роботу")


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ