Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про застосування дисциплінарних стягнень до працівників за прогул без поважних причин

Міністерство соціальної політики України в листі від 16.07.2015 р. N 302/06/186-15 щодо дисциплінарних стягнень до працівників за прогул без поважних причин, які були призвані під час мобілізації, повідомило про наступне.

За працівниками, які були призвані під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв'язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв'язку з прийняттям на військову службу за контрактом, але не більше ніж на строк укладеного контракту, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. Виплата таких компенсацій із бюджету в межах середнього заробітку проводиться за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 р. N 105).

Працівники, звільнені з військової служби в запас (демобілізовані), які не продовжують військову службу у зв'язку з прийняттям на військову службу за контрактом, з урахуванням часу перевезення до місць проживання (перебування) мають стати до роботи.

До працівників, які без поважних причин вчасно не стали до роботи, можуть застосовуватися дисциплінарні стягнення.

У табелі обліку використання робочого часу відсутність на роботі з поважних причин доцільно відмічати умовним позначенням "І" - інші причини неявок, а відсутність на роботі без поважних причин - умовним позначенням "ПР" - прогул.

Застосування роботодавцем дисциплінарних стягнень до працівників є його правом.

(Лист Міністерства соціальної політики України від 16.07.2015 р. N 302/06/186-15 "Про застосування дисциплінарних стягнень до працівників за прогул без поважних причин")


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ