Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо формування ціни на лікарські засоби і визначення бази оподаткування ПДВ

Державна фіскальна служба України щодо формування ціни на лікарські засоби і визначення бази оподаткування ПДВ в своєму листі від 21.05.2015 р. N 10754/6/99-99-19-03-02-15 повідомила про наступне.

Порядок формування цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, щодо яких запроваджено державне регулювання, затверджено постановою КМУ від 25.03.2009 р. N 333, а порядок встановлення розмірів постачальницько-збутових і граничних торговельних (роздрібних) надбавок визначено постановою КМУ від 17.10.2008 р. N 955 "Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення".

Операції з постачання на митній території України лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів, оподатковуються за ставкою ПДВ 7 %.

При цьому база оподаткування ПДВ для таких операцій визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості лікарського засобу (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів), розрахованої з урахуванням загальнодержавних податків і зборів (у тому числі додаткового імпортного збору) та встановлених постачальницько-збутових і граничних торговельних (роздрібних) надбавок.

(Лист ДФСУ від 21.05.2015 р. N 10754/6/99-99-19-03-02-15 "Щодо формування ціни на лікарські засоби і визначення бази оподаткування ПДВ")


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ