Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про внесення змін до форми інформації про обсяги відшкодування податку на додану вартість з державного бюджету та Порядку формування і оприлюднення податкової інформації, пов'язаної з відшкодуванням податку на додану вартість з державного бюджету

Міністерство фінансів України наказом від 09.07.2015 N 632 вніс зміни до Порядку формування і оприлюднення податкової інформації, пов'язаної з відшкодуванням податку на додану вартість з державного бюджету.

Так, податкова інформація, пов'язана з відшкодуванням ПДВ з бюджету, з моменту набрання наказом чинності, буде складатися з:

  • залишку сум податку на додану вартість (далі - податок), заявлених платником податку до відшкодування з бюджету на початок періоду (року);
  • відшкодованого податку, виплаченого у грошовій формі, у тому числі автоматичного відшкодування;
  • зарахованих сум податку, заявлених на рахунки платників, у зменшення податкових зобов'язань;
  • відхилених сум податку, заявлених до відшкодування з бюджету на поточний рахунок;
  • нових сум податку, заявлених до відшкодування з бюджету на рахунок платника у банку;
  • залишку сум податку, заявлених до відшкодування з бюджету на кінець періоду, у тому числі неврегульованих сум, заявлених до відшкодування, які було подано раніше ніж за 74 дні до завершення періоду.

Наказ набрав чинність з дня офіційного опублікування, а саме з 14.08.2015 р. (Офіційний вісник України, 2015, N 62 (14.08.2015))

(Наказ МФУ від 09.07.2015 N 632 "Про внесення змін до форми інформації про обсяги відшкодування податку на додану вартість з державного бюджету та Порядку формування і оприлюднення податкової інформації, пов'язаної з відшкодуванням податку на додану вартість з державного бюджету")


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ