Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Про внесення зміни Порядку обчислення середньої заробітної плати

Кабінет Міністрів України Постановою від 29 липня 2015 р. N 542 вніс зміни до Порядку обчислення середньої заробітної.

Так, працівникам, які були звільнені в запас з військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період та повторно призвані для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, обчислення середньої заробітної плати проводиться з урахуванням норм цього Порядку.

У разі коли розрахована в установленому порядку середня заробітна плата є нижчою від середньої заробітної плати, яка зберігалась за працівником протягом періоду попередньої військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, для розрахунку компенсації застосовується середня заробітна плата, яка зберігалась за працівником протягом періоду попередньої військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Зміни в Порядку, внесені Постановою КМУ від 29 липня 2015 р. N 542, набирають чинність з дня офіційного опублікування, а саме з 07.08.2015 р. (Урядовий кур'єр, 2015, 08, 07.08.2015 N 143).

(Постанова КМУ від 29 липня 2015 р. N 542 "Про внесення зміни до пункту 4 Порядку обчислення середньої заробітної плати")


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ