Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо змін в Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затверджений поставою КМУ N 1266 від 26.09.2001 р.

Кабінет Міністрів України Постановою від 26 червня 2015 N439 виклав у новій редакції Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, який визначає механізм обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, у разі настання страхового випадку, а також оплати перших 5 днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів підприємства.

Новий Порядок встановлює механізм призначення страхових виплат шляхом використання даних реєстру застрахованих осіб.

Крім того, відповідно до нової редакції Порядку розрахунок допомоги по всіх видах страхування передбачено здійснювати в календарних днях.

Також Постановою, зокрема, передбачено, що:

- сума страхових виплат застрахованій особі та оплати перших 5 днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця обчислюється шляхом множення суми денної виплати, розмір якої встановлюється у відсотках середньоденної заробітної плати залежно від страхового стажу, якщо його наявність передбачена законодавством, на кількість календарних днів, що підлягають оплаті;

- сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць не повинна перевищувати розміру максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та не може бути меншою, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановлений на час настання страхового випадку.

Постанова КМУ набрала чинності з 04.07.2015 р., в зв’язку з її офіційним опублікуванням в "Урядовому кур'єрі" N 119 від 04.07.2015 р.

(Постанова КМУ від 26 червня 2015 р. N 439 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. N 1266")


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ