Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо оподаткування військовим збором

Головне управління ДФС у м. Києві на виконання доручення Державної фіскальної служби України в листі від 19.02.2015 р. N 2842/10/26-15-17-01-12 повідомили про наступне.

Оскільки об'єктом оподаткування військовим збором є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід фізичної особи - резидента (нерезидента), до якого включаються доходи у вигляді виграшів, призів, то сума такого доходу оподатковується військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

Дохід, отриманий платником як додаткове благо у вигляді, який визначено пп. 164.2.17 ПКУ, включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку і оподатковується військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

При цьому, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи у вигляді вартості дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року (609 грн. в 2015 році), за винятком грошових виплат у будь-якій сумі. Тобто, така сума не є об'єктом оподаткування військовим збором.

Також, фіскальні органи м. Києва підтвердили, що під час нарахування доходу у будь-якій негрошовій формі застосування натурального коефіцієнту для оподаткування військовим збором не передбачено.

(Лист від 19.02.2015 р. N 2842/10/26-15-17-01-12)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ