Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Обмеження розміру лікарняних та декретних у 2015 році

Виконавча дирекція Київського обласного відділення ФСС з ТВП в листі від 05.01.2015 р. N 12/07-21 нагадала розміри виплати лікарняних в 2015 році залежно від страхового стажу:

1) 50 відсотків середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, які мають страховий стаж до трьох років;

2) 60 відсотків середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, які мають страховий стаж від трьох до п'яти років;

3) 70 відсотків середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, які мають страховий стаж від п'яти до восьми років;

4) 100 відсотків середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, які мають страховий стаж понад вісім років;

5) 100 відсотків середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, віднесеним до 1 - 4 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; одному з батьків або особі, що їх замінює та доглядає хвору дитину віком до 14 років, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи, іншим особам, визначеним в абз. 5 п. 1 ст. 24 Закону № 1105.

При цьому сума допомоги по тимчасовій непрацездатності в розрахунку на місяць не повинна перевищувати розміру максимальної величини бази нарахування ЄСВ, з якої сплачувалися страхові внески до Фонду (на сьогодні – 20’706 грн.).

Допомога по вагітності та пологах надається в 100% розмірі середньої заробітної плати, обчисленої в порядку, встановленому Кабміном, і не залежить від страхового стажу.

Крім того, фахівці соцстраху відзначили, що допомога по вагітності та пологах в розрахунку на місяць також не повинна перевищувати максимальний розмір величини бази нарахування ЄСВ, з якої сплачувалися страхові внески до Фонду, і не може бути менше мінімальної зарплати, встановленої на час настання страхового випадку.

(Лист ФСС з ТВП «Про внесення змін до законодавства з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування» від 05.01.2015 р. N 12/07-21) 


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ