Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо адміністрування податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів

В оглядовому листі-роз'ясненні "Щодо адміністрування податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" від 09.07.2009 р. N 14316/7/17-0317 розкриті питання:

1. Щодо транспортних засобів, які не оподатковуються податком з власників транспортних засобів.

2. Щодо застосування ставок податку з власників транспортних засобів.

3. Щодо терміну подачі розрахунку суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів.

4. Чи враховується факт першої реєстрації транспортних засобів в Україні при переведенні транспортних засобів закріплених за військовими частинами, військовими навчальними закладами, установами та організаціями Збройних Сил України з військового обліку на державний облік а органах Державтоінспекції?

5. Щодо нарахування і сплати податку з власників транспортних засобів за придбані підприємством протягом року автомобілі.

6. Щодо виправлення помилки по сплаті податку з власників транспортних засобів, чи передбачено виправлення помилки і за який період?

7. Щодо подання розрахунку по податку з власників транспортних засобів філією.

8. Щодо застосування штрафних санкцій за порушення 10-ти денного терміну подання розрахунку з власників транспортних засобів.

9. Щодо подання уточнюючого розрахунку сум податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.

10. Щодо сплати податку з власників транспортних засобів військовими частинами, установами та організаціями Збройних Сил України в разі наявності на обліку транспортних засобів, які відповідно до чинного законодавства є об'єктами оподаткування зазначеним податком.

11. Щодо сплати податку з власників транспортних засобів за орендовані транспортні засоби.

12. Щодо сплати податку з власників транспортних засобів за автомобілі швидкої допомоги.

13. Щодо сплати податку за викрадений автомобіль.

14. Щодо сплати податку з власників транспортних засобів, якщо транспортні засоби зареєстровані в ДАІ, а обліковуються на балансі підприємства як товар.

15. Щодо сплати податку з власників транспортних засобів під час реєстрації транспортного засобу вперше в Україні.

16. Щодо сплати податку з власників транспортних засобів за колісні навантажувачі.

17. Хто є платником податку з власників транспортних засобів - власник чи від його імені особа, якій це право передано і на балансі якої обліковуються передані в фінансовий лізинг транспортні засоби?

18. Чи повинні приватні підприємці подавати до податкової інспекції розрахунок податку з власників транспортних засобів, які знаходяться у їх власності?

19. Чи надається пільга по податку з власників транспортних засобів учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС I категорії, який має у власності легковий автомобіль (об'єм двигуна - 1952 куб. см, число сидячих місць - сім), якщо у свідоцтві про реєстрації транспортного засобу виданого МРЕВ зазначено тип автомобіля - "пасажирський-В", а не "легковий"?

20. Щодо сплати фізичними особами податку з власників транспортних засобів при перереєстрації транспортних засобів у зв'язку з заміною двигуна.

21. Щодо сплати податку з власників транспортних засобів фізичних осіб, за транспортні засоби, які протягом тривалого періоду не експлуатувалися.

22. Щодо періоду за який сплачується податок перед проходженням техогляду, якщо податок не сплачувався за останні п'ять років.

23. Щодо ставок податку при першій реєстрації в Україні, якщо автомобіль був ввезений на територію України та розмитнений до восьми років і після ввезення його на територію України не експлуатувався та не використовувався, так як потребував капітального ремонту і не був зареєстрований в органах ДАІ.

24. В якому розмірі платник повинен сплачувати податок з власників транспортних засобів при знятті транспортного засобу з реєстрації за повний рік або за кількість місяців поточного року протягом яких транспортний засіб був зареєстрований, включаючи місяць зняття з обліку?

25. Чи є об'єктом оподаткування податком з власників транспортних засобів та інших машин і механізмів шляхо-будівельна техніка, а саме автогрейдери?

26. Чи оподатковуються тролейбуси податком з власників транспортних засобів?

27. Щодо оподаткування автомобілів сміттєвозів.

28. Чи має право на пільгу по сплаті податку з власників транспортних засобів інвалід Великої Вітчизняної війни у власності якого є легковий автомобіль з об'ємом двигуна 2969 куб. см?

29. Хто є платником податку: власник транспортного засобу, чи особа яка користується ним за дорученням?

30. Чи може сплачувати податок з власників транспортних засобів при проходженні техогляду особа, яка керує транспортним засобом за дорученням?

31. Щодо пільг фізичним особам по сплаті податку з власників транспортних засобів.

32. Щодо пільг по податку з власників транспортних засобів ветеранам органів внутрішніх справ.

33. Щодо класифікації згідно УКТЗЕД броньованих автомобілів, що використовуються для інкасації.

34. Щодо оподаткування великотоннажних автомобілів марки "БелАЗ".

35. Щодо класифікації автомобілів-цистерн згідно УКТЗЕД.

36. Щодо класифікації транспортних засобів в товарній позиції 8709 "Транспортні засоби вантажні, самохідні без підйомників або навантажувальних пристроїв, які використовуються на заводах, складах, у портах або аеропортах для перевезення вантажів на короткі відстані; тягачі, використовувані на залізничних платформах, їх частини".

37. Щодо сплати податку з власників транспортних засобів за транспортні засоби, які знаходяться в оперативному управлінні Державної спеціальної служби транспорту.

(Оглядовий лист-роз'яснення ДПАУ "Щодо адміністрування податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" від 09.07.2009 р. N 14316/7/17-0317)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ