Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо періоду, з якого повинні подаватися оновлені форми фінансової звітності суб'єкта малого підприємництва

Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України у листі Мінфіну від 23.05.2014 г. N 31-08410-06-5/12530 повідомляє про наступне.

Наказом Мініфіну від 8 лютого 2014 року N 48 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку», який набрав чинності 18 березня 2014 року, внесено зміни до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва", затвердженого наказом Мініфіну від 25 лютого 2000 року N 39, зокрема викладено в новій редакції форми Фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва та Спрощеного фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва.

Відповідно до Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2000 року N 419, платники податку на прибуток у визначених законом випадках подають органові державної податкової служби у порядку, передбаченому Податковим кодексом України для подання податкової декларації:

- квартальну фінансову звітність (крім підприємств, що відповідно до Господарського кодексу України належать до суб'єктів малого підприємництва, у тому числі до суб'єктів мікропідприємництва);

- річну фінансову звітність.

Враховуючи наведене, суб'єкти малого підприємництва складають та подають до органу державної податкової служби річну фінансову звітність за оновленими формами починаючи із звітного періоду за 2014 рік.

(Лист Мінфіну «Щодо періоду, з якого повинні подаватися оновлені форми фінансової звітності суб'єкта малого підприємництва» від 23.05.2014 г. N 31-08410-06-5/12530)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ