Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Зміни до Порядку заповнення податкової накладної

Мінфін наказом від 23.01.2015 р № 13 затвердив зміни до Порядку заповнення податкової накладної.

Зокрема, постачальники електроенергії - платники ПДВ складають податкові накладні щодекадно на суму коштів, що надійшли в рахунок оплати за таку електричну енергію на їх поточні рахунки протягом відповідної декади. В останній день місяця такі платники податку складають податкові накладні / розрахунки коригування за результатами остаточного розрахунку зі споживачами електричної енергії з урахуванням поставленої електричної енергії та отриманих коштів протягом такого місяця.

Крім того, перелік типів причин, які вказуються у верхній лівій частині, доповнено типом «17» - для податкових накладних, які складені на суму перевищення собівартості самостійно виготовлених товарів / послуг над фактичною ціною їх постачання.

У разі складання розрахунку коригування з метою виправлення помилок, допущених при заповненні податкової накладної, не пов'язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів / послуг, у розрахунку коригування вказуються виправлені дані.

Не допускається виправлення даних щодо дати складання податкової накладної та її порядкового номера.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 січня 2015 р. за N 104/26549 №13 та набирає чинності з 30 січня 2015 року зв'язку з його опублікуванням в «Офіційному віснику України» № 6 від 30.01.2015 р.

(Наказ Міністерства фінансів України «Щодо змін до Порядку заповнення податкової накладної» від 23.01.2015 р. № 13)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ