Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Взаємовідносини між особами, які мають податкову адресу на території ВЕЗ «Крим», та особами, які мають податкову адресу на іншій території України

Відповідно до пункту 5.2 статті 5 Закону України "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" взаємовідносини між особами, які мають податкову адресу на території ВЕЗ "Крим" та особами, які мають податкову адресу на іншій території України, є контрольованими операціями згідно зі статтею 39 Податкового кодексу України.

Чи поширюється обмеження загальної суми контрольованих операцій 50 млн. грн. і більше (без ПДВ) згідно підпункту 39.2.1.4 ПКУ зазначеного платника податку з кожним контрагентом за відповідний календарний рік?

Операції, здійснені з особами, які мають податкову адресу на території ВЕЗ "Крим" та досягли вартісного критерію, визначеного пп. 39.2.1.4 п. 39.2 ст. 39 Кодексу, визнаються контрольованими, незалежно від того, чи є така особа пов'язаною, чи ні.

(Роз’яснення Державної фіскальної служби України «Взаємовідносини між особами, які мають податкову адресу на території ВЕЗ "Крим", та особами, які мають податкову адресу на іншій території України» від 06 листопада 2014 року)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ