Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до переліку (списку) емітентів, що мають ознаки фіктивності

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку Рішенням від 14.10.2014 N 1360 затвердила Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до переліку (списку) емітентів, що мають ознаки фіктивності.

Положення визначає:

1) ознаки фіктивності емітента та його цінних паперів;

2) порядок прийняття рішення про визначення емітента та його цінних паперів такими, що мають ознаки фіктивності;

3) порядок включення (виключення) емітента до (з) переліку (списку) емітентів, що мають ознаки фіктивності.

Положенням встановлюється перелік критеріїв, відповідність яким є підставою для прийняття рішення про визначення емітента та його цінних паперів такими, що мають ознаки фіктивності, та включення емітента до переліку емітентів, що мають ознаки фіктивності. На підставі наявної інформації Комісія та/або ДФС в межах компетенції проводять аналіз відповідності емітента ознакам фіктивності згідно з такими критеріями.

У разі відповідності емітента щонайменше трьом критеріям, Комісія та/або ДФС в межах компетенції проводять перевірку щодо відповідності емітента іншим критеріям фіктивності. За результатами такої перевірки, у разі відповідності емітента трьом або більше критеріям, на підставі відповідного спільного рішення Комісії та ДФС, емітент включається до Переліку як такий, що має ознаки фіктивності.

На підставі Рішення здійснюється зупинення обігу цінних паперів емітента у зв'язку з його включенням до Переліку. Комісія забезпечує оприлюднення Рішення на офіційному веб-сайті Комісії протягом одного робочого дня з дати прийняття Рішення, протягом 5 робочих днів – в одному з офіційних друкованих видань Комісії.

Емітент та його цінні папери вважаються такими, що мають (не мають) ознаки фіктивності, з дати внесення відповідної інформації до Переліку.

Формування, ведення та внесення змін до Переліку здійснюються Комісією в електронному вигляді.

Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 30 жовтня 2014 р. за N 1364/26141 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування, тобто з 25 листопада 2014 року (Офіційний вісник України 2014 від 25.11.2014 N 92)

(Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до переліку (списку) емітентів, що мають ознаки фіктивності» від 14.10.2014 N 1360)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ