Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Порядок формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції

Міністерство фінансів України своїм наказом від 30.10.2014 року № 1089 затвердило Порядок формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції.

Порядком встановлюється механізм включення волонтерів антитерористичної операції (далі - волонтер АТО) до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та структура цього реєстру.

Для включення до Реєстру фізична особа - благодійник подає до органу ДФС:

– заяву про включення / внесення змін до Реєстру волонтерів антитерористичної операції за формою N 1-РВ з позначкою "Включення до реєстру";

– оригінал та копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або сторінки паспорта, до якої внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру, або сторінки паспорта, до якої внесена відмітка про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

– довідки (довідку) про відкриття/закриття рахунка фізичною особою за формою N 4-РВ, що призначений для здійснення благодійної діяльності (крім рахунків, що були закриті до 21 листопада 2013 року).

При поданні документів фізична особа пред'являє паспортний документ, що посвідчує особу, а у разі подання документів поштою - надає його копію. Іноземці та особи без громадянства додатково пред'являють документ, що підтверджує законність перебування на території України.

Зазначені документи можуть бути подані особисто, поштою або через уповноважену особу.

У заяві зазначається категорія (категорії) фізичних осіб, на користь яких надається благодійна допомога. Крім того, дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО, яка не може бути раніше 21 листопада 2013 року. Якщо рахунки, що призначені для здійснення благодійної діяльності, були відкриті на ім'я фізичної особи - благодійника після 21 листопада 2013 року, то дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО не може бути раніше дати відкриття рахунка із найменшою датою.

Датою включення фізичної особи - благодійника до Реєстру є дата внесення відповідного запису до Реєстру.

Протягом одного робочого дня, що настає за днем отримання заяви, орган ДФС повідомляє фізичну особу - благодійника про результати розгляду заяви. У разі включення фізичної особи - благодійника до Реєстру у листі зазначаються відповідні дані про волонтера, а у разі повернення документів на доопрацювання вказується причина повернення.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, тобто з 05.12.2014 року (Офіційний вісник України 2014 від 05.12.2014 р. № 95).

(Наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції» від 30.10.2014 р. N 1089)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ