Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо об'єктів оподаткування військовим збором

Відповідно до пп. 1.2 п. 161 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (далі - Кодекс) об'єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграш в державну та недержавну і грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Інструкція зі статистики заробітної плати, яка затверджена наказом Державного комітету статистики від 13.01.2004 р. N 5 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 27.01.2004 р. за N 114/8713, містить основні методологічні положення щодо визначення показників оплати праці у формах державних статистичних спостережень з метою одержання об'єктивної статистичної інформації про розміри та структуру заробітної плати найманих працівників (п. 1.1).

Інструкція не застосовується для визначення складових фонду оплати праці як бази (об'єкта) для нарахування внесків до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Дія Інструкції поширюється на всіх юридичних осіб, їхні філії, відділення, представництва та інші відособлені структурні підрозділи.

В Податковому кодексі серед об'єктів оподаткування військовим збором фонд оплати праці не згадується. Норми Інструкції N 5 можуть бути застосовані у разі внесення змін до Податкового кодексу.

(Лист ГУ ДФС у Рівненській області «Щодо об'єктів оподаткування військовим збором» від 14.10.2014 р. N 151/10/17-00-17-02-09)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ