Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Реєстрація РРО суб'єктів господарювання зони АТО

Суб'єкт господарювання, який перебуває на обліку в контролюючому органі одного з окремих районів Донецької або Луганської області, для проведення реєстраційних дій щодо РРО, книг ОРО та РК звертається до контролюючого органу, який відповідно до наказів про встановлення простою визначено місцем обслуговування.

Реєстраційна заява та відповідні документи суб'єктом господарювання можуть бути:

подані безпосередньо або через уповноважену особу за наявності у неї довіреності на проведення реєстраційних дій;

направлені поштовим відправленням.

З метою спрощення та прискорення проведення реєстрації РРО довідка про резервування фіскального номера РРО може бути надана у вигляді скан-копії на електронну адресу суб'єкта господарювання або/та на електронну адресу центру сервісного обслуговування. Для цього суб'єкту господарювання у реєстраційній заяві (розділ 10 "Спосіб отримання та/або направлення довідки про резервування фіскального номера РРО") необхідно вказати відповідні електронні адреси.

Для завершення реєстрації РРО суб'єкт господарювання надає до контролюючого органу, визначеного як місце обслуговування, копію довідки про опломбування РРО та акт введення в експлуатацію РРО - безпосередньо, поштовим відправленням або через уповноважену особу.

При отриманні контролюючим органом документів, надісланих поштою, датою надання до цього органу довідки про опломбування РРО та акта введення в експлуатацію РРО є дата відправлення листа.

У разі неможливості суб'єкта господарювання, який перебуває на обліку в контролюючому органі одного з окремих районів Донецької або Луганської області, звернутися до контролюючого органу за визначеним місцем обслуговування реєстраційна заява та відповідні документи для проведення реєстраційних дій щодо РРО, книг ОРО та РК можуть бути подані до контролюючого органу за місцем здійснення господарської діяльності.

У разі такого звернення посадова особа контролюючого органу:

приймає реєстраційну заяву та документи, визначені відповідним нормативно-правовим актом, затвердженим наказом N 417;

для проведення перевірки реєстраційних даних суб'єкта господарювання та відповідних реєстраційних дій отримує право доступу до карточки суб'єкта господарювання;

виконує реєстраційну дію, визначену реєстраційною заявою;

у разі реєстрації РРО видає довідку про резервування фіскального номера РРО та реєстраційне посвідчення у порядку, встановленому відповідним нормативно-правовим актом, затвердженим наказом N 417.

Для отримання доступу до карточки суб'єкта господарювання необхідно здійснити такі дії:

користувач підсистеми "Реєстрація та облік РРО та КОРО" територіального рівня звертається до адміністратора користувачів регіонального рівня ДФС;

адміністратор користувачів регіонального рівня ДФС надає доступ до карточки суб'єкта господарювання, якщо територіальні органи ДФС (орган, до якого звернувся суб'єкт господарювання, та орган, в якому суб'єкт господарювання перебуває на обліку) знаходяться в підпорядкуванні регіонального рівня;

в іншому випадку право доступу отримується на центральному рівні ДФС України, для цього оформлюється звернення за підписом керівника підрозділу IT та реєстрації платників. Оригінал листа направляється до Департаменту розвитку IT та Департаменту реєстрації платників та електронних сервісів поштовим відправленням, скан-копія направляється засобами зв'язку Foss Mail на адреси: МДЗУ 180201 Таранчук та МДЗУ 180905 Пантюк.

Документи щодо РРО, книг ОРО та РК зберігаються в контролюючому органі, який проводив реєстраційні дії, та у подальшому передаватимуться до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

(Лист Державної фіскальної служби України «Про реєстрацію РРО суб'єктів господарювання зони АТО» від 29.09.2014 р. N 5685/7/99-99-18-02-03-17)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ