Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Затвердження форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення

Мінфін наказом від 22.09.2014 N 958 затвердив форму реєстру виданих та отриманих податкових накладних, а також Порядок ведення зазначеного реєстру.

В реєстр виданих та отриманих податкових накладних суттєвих правок внесено не було, проте є низка змін, на які варто звернути увагу.

Так нова ставка 7% знайшла своє відображення у графах 10-11 розділу I та графах 12-13 розділу II реєстру.

В розділі I «Видані податкові накладні» (графи 13 та 14) окремо слід буде зазначати суму постачання товарів/послуг, що не є об’єктом оподаткування чи звільнені від оподаткування.

В розділі II «Отримані податкові накладні» з’явилась нова окрема графа 9, в якій указується частка, що використовується в оподатковуваних операціях. Окрім того, в окремих колонках виділені операції з придбання товарів/послуг, які підлягають оподаткуванню за ставками 20% (графи 10, 11), 7% (графи 12, 13), 0% (графи 14, 15) та використовуються в оподатковуваних операціях, а також які звільнені від оподаткування чи не є об’єктом оподаткування.

Також в порядку закріпили норму, згідно з якою платники податку, що застосовують касовий метод, заносять до реєстру податкову накладну та/або розрахунок коригування до податкової накладної у звітному періоді, на який припадає фактична дата компенсації. При застосуванні касового методу до позначення виду документа додається літера «К» (наприклад, ПНЕК – електронна податкова накладна).

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 10 жовтня 2014 р. за N 1228/26005 та набирає чинності з 1-го числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, тобто з 01 грудня 2014 року.

(Наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення» від 22.09.2014 року N 958)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ