Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Зміни до Порядку обліку платників податків і зборів

З метою приведення у відповідність із Законами від 13.05.2014 N 1258-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за заявницьким принципом", "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України", "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції", від 07.10.2014 N 1690-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування інвестиційної діяльності" Мінфін наказом від 14.11.2014 N 1127 затвердив зміни до Порядку обліку платників податків і зборів.  

Зокрема, визначено, що якщо багатостороння угода про розподіл продукції передбачає можливість реєстрації не лише оператора, але й інвесторів як платників ПДВ за угодою, то податкові номери інвесторам за такою угодою надаються контролюючими органами за основним місцем обліку інвесторів на підставі отриманого від оператора рішення про реєстрацію всіх інвесторів як платників ПДВ за угодою про розподіл продукції.  

Також уточнено порядок зняття з обліку самозайнятих фізосіб як платників податків.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 17 листопада 2014 р. за N 1453/26230 та набрав чинності 19 листопада 2014 року у зв'язку з його опублікуванням у газеті "Урядовий кур'єр" від 19.11.2014 N 215.

(Наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів» від 14.11.2014 року N 1127)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ