Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо визначення операцій між резидентом та постійним представництвом нерезидента, а також між таким представництвом та нерезидентом контрольованими

Здійснювані операції, однією із сторін яких виступає постійне представництво нерезидента, іншою - резидент, підпадають під визначення контрольованих як такі, що здійснюються з нерезидентом, якщо нерезидент є пов'язаною особою з резидентом або підпадає під дію пп. 39.2.1.2 пп. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Кодексу. У цьому випадку резидент зобов'язаний подавати звіт про здійснені контрольовані операції контролюючому органу до 1 травня року, наступного за звітним, відповідно до вимог пп. 39.4.2 п. 39.4 ст. 39 Кодексу.

Операції з перерахування постійним представництвом страхової премії та брокерської винагороди на рахунок головного офісу не підпадають під визначення контрольованих, у разі якщо такі операції здійснюються в межах однієї юридичної особи.

(Лист Міністерства доходів і зборів України «Щодо визначення операцій між резидентом та постійним представництвом нерезидента, а також між таким представництвом та нерезидентом контрольованими» від 15.05.2014 р. N 8645/6/99-99-19-02-02-15)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ