Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Щодо нормативного визначення поняття "суб'єкти мікро-, малого та середнього бізнесу"

Підпунктом 19 1.1.27 пункту 19 1.1 статті 19 1 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) передбачено, що однією із функцій Міністерства доходів і зборів України є забезпечення розвитку, впровадження та технічного супроводження інформаційно-телекомунікаційних систем і технологій, автоматизація процедур та організація впровадження електронних сервісів для суб'єктів господарювання.

Пунктом 17 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень Кодексу визначено, що документальні невиїзні позапланові електронні перевірки проводяться стосовно платників податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, - з 1 січня 2014 року; суб'єктів господарювання мікро-, малого та середнього бізнесу - з 1 січня 2015 року; інших платників податків - з 1 січня 2016 року.

Кодексом не встановлено визначення понять мікро-, малого і середнього бізнесу (підприємництва) та критеріїв такого розподілу платників податків.

Згідно із статтею 55 Господарського кодексу України суб'єкти господарювання залежно від кількості працюючих та доходів від будь-якої діяльності за рік можуть належати до суб'єктів малого підприємництва, у тому числі до суб'єктів мікропідприємництва, середнього або великого підприємництва.

Отже, норми пункту 17 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень Кодексу стосуються суб'єктів господарювання мікро-, малого, середнього підприємництва.

(Лист Міністерство доходів і зборів України «Щодо нормативного визначення поняття "суб'єкти мікро-, малого та середнього бізнесу"» від 29.05.2014 р. N 10244/5/99-99-22-02-05-16)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ