Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Одночасне придбання у одного постачальника товарів/послуг з ПДВ за ставками 7 % та 20 %

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що операції з придбання лікарських засобів та медичних виробів, які відображаються в розділі II податкової декларації з податку на додану вартість, розшифровуються в розділі II додатка 5 в розрізі контрагентів у відповідних розділах залежно від напряму використання таких товарів (в оподатковуваних чи не оподатковуваних операціях).

При цьому в графі 2 таблиці відображається індивідуальний податковий номер постачальника, у графі 3 відображається період складання податкових накладних.

У графі 4 відображається обсяг операцій з придбання на митній території України товарів, постачання яких здійснюється з нарахуванням податку на додану вартість за ставкою 7 відсотків, у розрізі кожного контрагента.

У графі 5 відображається сума податку на додану вартість, сплачена постачальнику за ставкою 7 відсотків, у розрізі кожного контрагента.

У разі одночасного придбання у одного постачальника товарів/послуг з податком на додану вартість за ставками 7 % та 20 %, дані операції в додатку 5 до податкової декларації з податку на додану вартість відображаються окремими рядками.

(Роз’яснення Головного управління Мідоходів у м. Києві від 13.08.2014 року)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ