Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Пакетне звітування в електронному вигляді

Столичне управління Міндоходів нагадує платникам про необхідність пакетного звітування в електронному вигляді, яке було запроваджене ще в минулому році.

Пакетом звітних документів вважається певний перелік документів одного чи різних типів, що подаються суб'єктом в одному звітному періоді.

Важливо, що пакет повинен містити основний документ звітності та необхідні додатки до нього. Іншими словами, це своєрідний набір XML-файлів, які називаються згідно з форматом (стандартом) електронної звітності, кожний з яких пов'язаний один з одним відповідними посиланнями, вказаними у тезі.

Варто звернути увагу, що час очікування файлів при збиранні пакету 00.00 годин кожної доби. А в разі відсутності будь-якого з заявлених або обов'язкових файлів пакету на 00.00 години кожної доби всі інші надіслані файли пакету не приймаються, про що надсилається квитанція.

Якщо звітуючий допустився помилок в будь-якому файлі пакету - не приймається весь пакет. Після виправлення таких помилок платнику необхідно надіслати новий пакет документів.

З метою надання допомоги платникам для правильного формування пакетів звітних документів та поліпшення процесу подання звітності, фахівцями податкової справи було розроблено Інструкцію щодо формування пакетів звітних документів за допомогою програмного забезпечення по формуванню податкової звітності в електронному вигляді, яка знаходиться у розділі "Платникам податків про електронну звітність" - "Повідомлення платникам податків про подання електронної звітності".

(Роз’яснення Головного управління Мідоходів у м. Києві від 12.08.2014 року)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ