Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Актуальна інформація для платників податків, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО – частина 2

В роз’ясненні Міністерства доходів і зборів України  від 7 серпня 2014 року розкрита актуальна інформація для платників податків, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, а саме питання:

1. Чи буде вважатись зовнішньоекономічною діяльністю укладення договорів між суб'єктами господарювання, які зареєстровані в Україні та в АР Крим?

2. Яким чином суб'єкти господарювання, які залишаються на обліку в АР Крим та м. Севастополь, подають податкову звітність та сплачують податки?

3. Чи будуть застосовуватись штрафні санкції при несвоєчасній сплаті податкових зобов'язань до СГ, зареєстрованих в АР Крим?

4. Чи застосовуються до суб'єктів господарювання, які перебувають на обліку в територіальних органах доходів і зборів, що розташовані на території проведення антитерористичної операції (АТО), штрафні санкції за неподання (несвоєчасне подання) податкової звітності, а також несплату (несвоєчасну сплату) податкових зобов'язань та сум єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та чи можуть СГ, які перебувають на обліку в територіальних органах доходів і зборів, що розташовані на території проведення антитерористичної операції (АТО), перенести строк сплати податків?

5. Яким чином будуть обліковуватись в КОР кошти по платі за землю, сплачені на рахунки отримувача, відкриті в ГУ Державної казначейської служби України в АР Крим (код банку 824026) чи в Державній казначейській службі України (код банку 820172), за земельні ділянки, розташовані в АР Крим, враховуючи те, що плата за землю сплачується за місцем розташування земельних ділянок і КОР відкриті в контролюючих органах в АР Крим?

6. Чи може СГ повернути бланк торгового патенту на господарську одиницю, яка розміщена в АР Крим, до податкового органу на материковій частині України?

7. Чи надається відстрочення (розстрочення) податкового боргу та грошового зобов'язання суб'єктам господарювання, які перебувають на обліку в територіальних органах доходів і зборів, що розташовані на території проведення антитерористичної операції (АТО)?

8. Чи звільняються від подання податкової звітності суб'єкти господарювання у зв'язку з мобілізацією до Збройних Сил України?

9. Чи є дійсною реєстрація суб'єктів господарювання, які перебувають на обліку у АР Крим?

10. Як здійснюється перереєстрація суб'єктів господарювання в органах доходів і зборів у разі зміни місцезнаходження / місця проживання з території АР Крим та м. Севастополя на місцезнаходження / місце проживання в областях та м. Києві?

(Роз’яснення Міністерства доходів і зборів України «Актуальна інформація для платників податків, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО – Частина 2» від 7 серпня 2014 року)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ