Аудиторская фирма ОЛГА АУДИТ  НОВИНИ КОМПАНІЇ
  НОВИНИ

RSS від ОЛГА АудитАудиторська фірма ОЛГА Аудит - новини законодавства

Актуальна інформація для платників податків, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО – частина 1

В роз’ясненні Міністерства доходів і зборів України  від 7 серпня 2014 року розкрита актуальна інформація для платників податків, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, а саме питання:

1. На підставі яких документів ФОП та ЮО заповнюють рядок 8 заяви за ф. N 1-ОПП (для ЮО та відокремлених підрозділів) та рядок 5 заяви за ф. N 5-ОПП (для самозайнятих осіб) у разі зміни місцезнаходження / місця проживання з території АР Крим та міста Севастополя на місцезнаходження / місце проживання в областях та місті Києві?

2. Як знятися з обліку СГ, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів на території Східної України (Луганськ, Донецьк тощо)?

3. Чи передаються облікові справи суб'єктів господарювання з АР Крим та міста Севастополя у разі зміни місцезнаходження / місця проживання на місцезнаходження / місце проживання в областях та місті Києві?

4. Яким чином здійснюється взяття на облік / зняття з обліку в контролюючих органах розрахункового рахунку СГ, який перебуває на обліку в АР Крим, якщо рахунок відкритий у банках України?

5. Яким чином СГ, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів на території Східної України (Луганськ, Донецьк та інші населенні пункти в зоні проведення АТО), подати звіт щодо сум нарахованого ЄВ?

6. Чи необхідно вносити зміни до картки обліку особи, яка здійснює операції з товарами, в зв'язку з перереєстрацією підприємства з АР Крим та м. Севастополя на місцезнаходження / місце проживання в областях та м. Києві?

7. Яким чином здійснюється перереєстрація або закриття філій, відокремлених підрозділів, які перебували на обліку в АР Крим та м. Севастополі, якщо головне підприємство знаходиться на обліку в областях України та м. Києві?

8. Які дії суб'єкта господарювання та органів доходів і зборів, якщо платник прийняв рішення у 2014 році про зміну місцезнаходження / місця проживання з областей України та м. Києва на територію АР Крим та м. Севастополя.

9. Чи потрібно подавати заяви за ф. N 1-ОПП, ф. N 5-ОПП та ф. N 20-ОПП при здійсненні перереєстрації суб'єкта господарювання в органах доходів і зборів, у разі зміни місцезнаходження / місця проживання з території АР Крим та міста Севастополя на місцезнаходження / місце проживання в областях та міста Києва?

10. Як здійснюється перереєстрація відокремлених підрозділів нерезидентів в органах доходів і зборів у разі зміни місцезнаходження, яка пов'язана зі зміною адміністративного району, та які особливості подання звітності та сплати податків, зборів під час такої перереєстрації, в тому числі у разі зміни місцезнаходження / місця проживання з території АР Крим та м. Севастополя на місцезнаходження / місце проживання в областях та м. Києві?

(Роз’яснення Міністерства доходів і зборів України «Актуальна інформація для платників податків, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО – Частина 1» від 7 серпня 2014 року)


Вгору
Підписатися на стрічку новин RSS від ОЛГА Аудит

Всі новини


  ПОСЛУГИ
   КОМПАНІЇ

   ПАРТНЕРИ

БИЗНЕС-ИНФОРМ - Internet 
каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины
Консалтингова група ОЛ.Консалтинг. Аудит, юридичні послуги, консультації, проведення аудиту, звіт, бухгалтерскі послуги, консалтинг, аутсорсинг м. Київ